Kavacık Kurye

Kavacık Kurye diğer kargo şirketlerinden ayıran başlıca fark tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hareket edilmesidir. Ayrıca trafik sorunu dillere destan bir şehir olan İstanbul için bu hizmetimizin ne denli önemli olduğunun hepimiz için aşikardır. Bu hizmetimiz 7/24 çalışarak evraklarınızı, değerli eşyalarınızı, hediyelerinizi veya herhangi bir ürünü gerek bir adresten alarak size ulaştırmanın gerekse sizden alarak başka bir adrese en kısa sürede ulaştırmanın garantisini vererek sizlere zamandan tasarruf ettirmeyi hedeflemekteyiz. Hizmetimizi kullanmak için, verdiğimiz telefon numaraları aracılığı ile ulaşın.

Bütün çalışan firmamızın çağrı temsilcileri ile görüşerek gönderi kaydınızı oluşturabileceğiniz gibi internet sitemizden de çıkış ve varış adresinizi seçtikten sonra gönderi ve alıcı bilgilerini girerek gönderi kaydınızı oluşturabilirsiniz. Gönderi kaydınızın oluşturulduğunda tarafınıza mail olarak ve cep telefonunuza kısa mesaj olarak teslimat bilgileri iletilecektir. Ardından Kavacık kurye olarak görev alan ekip arkadaşlarımız dilediğiniz yerden gönderinizi alarak dilediğiniz yere ulaşımını sağlayacaktır. Kurye arkadaşımızın gönderinizi teslim aldığı an itibariyle haritadan onların nerede olduğunu takibini yapmanız mümkün olacaktır.

Ekip arkadaşlarımızın tecrübesinin yanı sıra işlerine gösterdikleri özeni ilk gönderinizden itibaren sizde fark edeceksiniz. Değinmek istediğimiz bir diğer husus ise sizlere en kısa sürede hizmet vermeye çalışırken çalışanlarımızın güvenliklerini tehlikeye atmamız gibi bir durumun söz konusu dahi olmayacağıdır. Trafikte ve haberlerde sıklıkla karşılaştığınız güvenlik önlemi almayan ve trafik kurallarına uymayan motosiklet sürücülerinin firmamız ile bir bağlantısı olamaz. Firmamızda olarak çalışanlarımızın her birinin A2 ehliyetleri ve iş güvenliği sertifikaları bulunmaktadır. Sizlere de işimize gösterdiğimiz özenle bunu kanıtlayacağımıza eminiz.

Size en iyi hizmeti vermeye çalışırken bize olan güveninizin bilincinde olduğumuzu ve bize teslim edileni kendimize emanet bildiğimizi belirtmek isteriz. İstanbul her ne kadar hayran kalınası güzellikleriyle öne çıksa da hemen herkesin bildiği gibi muhteşem yoğun trafiği ile de ün salmış bir şehir. Bu yoğun hayatın tam ortasında trafiğin işlerinizi yavaşlatması hızlı yaşam tarzı mecburiyetinize ters düşecektir. Tam da bu noktada sunmuş olduğumuz Kavacık Kurye hizmeti ile imdadınıza yetişiyoruz. Trafikten minimum derecede etkilenmesi ile bilinen motosiklet kullanımı her geçen gün artmakta ve çeşitli iş kollarında sıkça rastlanmaktadır.

Bizim de gönderilerimizde diğer büyük araçların aksine sıkışıklığa meydan okuyan hızlı ve de sağlam motosikletler kullanılmaktadır. Bu sayede size hem hızlı hem de güvenilir bir hizmet sunmaktan firma olarak gurur duyuyoruz. Tecrübeli Beykoz kurye kadromuz ve her zaman benimsediğimiz kalite anlayışı ile müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir. Evraklarınızın ve paketlerinizin olumsuz hava koşullarında, gece geç saatlerde veya yüksek aciliyeti olan durumlarda dahi özenle seçilen ve profesyonel eğitim almış personel kadromuz sayesinde en güvenilir şekilde hedefinize ulaştırılacağından emin olabilirsiniz.

Paketinizin zamanında teslim edilmediğinde buna sebep olan aksaklık ile ilgili müşteri hizmetlerimizden anında bilgi alabilir ve her türlü taleplerinizi iletebilirsiniz. Hem teknoloji hem de şehrin yolları ile iç içe olan uzman Anadolu Kurye çalışanlarımız sayesinde mümkün olan en kısa sürede “paketiniz hedefe ulaştı” bilgilendirmesini alabilirsiniz. Beykoz kurye hizmetimizden memnun kalmanız halinde rutin gönderileriniz için abonelik başlatabilir ve bu sayede gönderi kayıt işlemlerinizin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Abone olan müşterilerimizin kargo gönderim ücretlendirilmesi daha ekonomiktir.

İstanbul gibi metropol bir şehrin en büyük sıkıntılarından biri ne yazık ki ulaşım sıkıntısının yaşanmasıdır. Neredeyse 7/24 trafik sıkıntısı ile mücadele etmek zorunda kalan İstanbul halkı, kimi zaman yarım saatlik mesafeyi bile saatler içerisinde aşmaktadır. İstanbul’un trafik sorunu kuryeleri de etkilemektedir. Aynı gün içerisinde teslim edilebilecek bir kurye sonraki güne aksayabiliyor. Trafiğinin yanı sıra çarpık kentleşme ve dar yolların da olması ulaşımı daha da zorlaştırmaktadır. İstanbul’un trafik probleminden, dar sokaklarından ötürü aksama yaşayan kuryelerin imdadına motorlu kuryeler yetişmektedir. Bu alanda müşteri yaşadığı sıkıntıları fark ederek ihtiyaçlarına yanıt vermekteyiz.